Oferta

ProSmile

Protetyka stomatologiczna

Zajmuje się odtwarzaniem braków zębowych i warunków zgryzowych po utracie zębów. Stosuje się zarówno protezy stałe osadzone trwale w jamie ustnej (licówki, korony, mosty) jak i protezy ruchome, które można zdejmować (protezy szkieletowe, częściowe i całkowite).

Licówki protetyczne

Ceramiczne nakładki pokrywające zęby od strony przedniej. Stosowane w celu poprawy kształtu i koloru zębów własnych. Wymagają minimalnego oszlifowania zęba, a w niektórych przypadkach wykonywane są bez szlifowania zębów.

Korony protetyczne

Uzupełnieniają odtwarzające znacznie zniszczoną część koronową zęba. Stosowane w celu poprawy estetyki zębów. Wykonywane są z różnych materiałów. Najlepsze efekty estetyczne osiągnąć można wykonując.

Implantologia

Implant to specjalna wykonana z tytanu śruba wszczepiana w kość pacjenta w miejscu po utraconym zębie. Dzięki swym unikalnym właściwościom zrasta się z kością i stanowi filar dla odbudowy protetycznej. Leczenie implantologiczne można stosować zarówno do uzupełnienia pojedynczego braku, dzięki czemu unikamy konieczności szlifowania zębów sąsiednich, jak do mostu. Za pomocą implantów można również odtworzyć braki kilku zębów oraz całkowity brak zębów. Zabieg założenia implantu jest przeprowadzany w znieczuleniu miejscowym i nie wymaga hospitalizacji.

Założenie implantu od 2000zł

Profilaktyka

Odpowiednia pielęgnacja i profilaktyka pozwala na ochronę przed próchnicą i chorobami dziąseł. Na pierwszej wizycie dowiesz się jak prawidłowo dbać o zęby i jakich używać akcesoriów do pielęgnacji jamy ustnej. Ponadto w moim gabinecie stomatologicznym możesz wykonać zabiegi z zakresu higieny i profilaktyki.

Scaling

To zabieg usunięcia kamienia nazębnego nad i poddziąsłowego przy użyciu skalera ultradźwiękowego, który rozbija go poprzez wytwarzanie drgań na powierzchni zęba.

Piaskowanie

To zabieg usunięcia z powierzchni zębów osadów i przebarwień spowodowanych przez picie kawy, herbaty czy też palenie papierosów. Zalecane u pacjentów noszących stałe aparaty ortodontyczne. Zabieg przeprowadza się przy użyciu specjalnej piaskarki i piasku o przyjemnym smaku i zapachu.

Stomatologia zachowawcza

Stomatologia zachowawcza zajmuje się leczeniem próchnicy zębów i odbudową zniszczonych twardych tkanek zęba. Preparacja ubytków odbywa się po wykonaniu znieczulenia dla bezbolesnego i komfortowego przeprowadzenia zabiegu. Opracowane ubytki wypełniane są wysokiej klasy światłoutwardzalnym materiałem kompozytowym, którego kolor jest dobierany do koloru zęba.

wypełnienie zęba 120-200 zł
odbudowa zęba 250-400 zł

Wybielanie zębów

Wybielanie to jeden z najpopularniejszych zabiegów z zakresu stomatologii estetycznej. Jest to zabieg w pełni bezpieczny dla twardych tkanek zęba i polega na nałożeniu specjalnego preparatu na powierzchnie zęba. Dodatkowo naświetla się pokryte zęby światłem lampy do wybielania. Zabieg trwa około 15 – 30 minut i jest kilkakrotnie powtarzany. Efektem zabiegu jest zmiana koloru zębów o kilka odcieni. Bezpośrednio po zabiegu zaleca się utrzymywanie białej diety bez produktów przebarwiających zęby.

wybielanie w gabinecie 900 zł

Periodontologia

Dziedzina zajmująca się profilaktyką i leczeniem chorób przyzębia i błony śluzowej jamy ustnej. Krwawienie dziąseł, nadmierna ruchomość zębów, obnażenie szyjek zębowych to najczęstsze problemy z jakimi spotykamy się wśród pacjentów. Choroby dziąseł leczymy przy użyciu metod zachowawczych z użyciem terapii farmakologicznej. Zęby rozchwiane z powodów defektów kostnych można ratować, a przeszczepy tkanki miękkiej w naturalny sposób powodują odtworzenie naturalnego dziąsła wokół zęba. W wielu przypadkach odpowiednio wcześnie zdiagnozowana choroba przyzębia daje się zahamować, a techniki regeneracyjne tkanek miękkich i twardych pozwalają na odtworzenie warunków sprzed choroby.

kiretaż zamknięty (1 ząb ) 100zł
płukanie kieszonki z aplikacją leku 80 zł

Chirurgia stomatologiczna

Zajmuje się leczeniem chirurgicznym zębów, kości szczęk oraz tkanek miękkich. Zabiegi wykonywane są bezboleśnie w znieczuleniu miejscowym. Staram się indywidualnie przygotować pacjenta do zabiegu tak aby zminimalizować ewentualne powikłania pozabiegowe i okres rekonwalescencji. Zapewniam również dokładną i precyzyjną diagnostykę w celu przygotowania do zabiegu. W moim gabinecie wykonywane są zabiegi:

– usunięcia zęba
– usunięcia zatrzymanych zębów (ósemki)
– resekcji wierzchołka korzenia
– sterowanej regeneracji kości przygotowującej do założenia implantów
usunięcie zęba – 150-250 zł
usunięcie zatrzymanego zęba 500-600 zł.

Cyfrowe projektowanie uśmiechu (Digital Smile Design)

Jeśli marzysz o idealnym uśmiechu, który podkreśli Twoją osobowość oraz poczucie pewności siebie, to warto przyjrzeć się cyfrowemu projektowaniu uśmiechu w ProSmile!

Umów się na wizytę i sprawdź, jak kompleksowe leczenie w naszym gabinecie przywróci Ci zdrowy i piękny uśmiech. Cały proces jest oparty na planie leczenia stworzonym przy pomocy Digital Smile Design, dzięki czemu masz realny wpływ na efekt końcowy.

Skontaktuj się z nami i umów się
na wizytę w gabinecie

Skontaktuj się z nami, by umówić się na wizytę. Podaruj sobie zdrowe, mocne zęby
Pro Smile

Gabinet ProSmile

Zachęcam Państwa do skorzystania z usług stomatologicznych Praktyki Dentystycznej przy ulicy Wilczej 5 w Warszawie. Zapewniam leczenie stomatologiczne na najwyższym poziomie oraz fachowe i pomocne konsultacje z zakresu protetyki, implantologii oraz innych dziedzin stomatologii.

Kontakt z nami:

Adres:

  • ul. Wilcza 5, lok. 14, Warszawa
Umów wizytę